• Věnujeme se odkupu společností s historií
  • Dokážeme Vám nabídnout vstřícné a rychlé jednání
  • Zajistíme převzetí, zrušení, nebo prodej Vaší společnosti
  • Víme Vám také nabídnout řešení situace s děděním zadlužené společnosti

Odkoupení a převzetí s.r.o. je naší službou určenou pro podnikatele, kteří chtějí vyřešit problémy s nepotřebnou společností. Vaši společnost převezmeme i v likvidaci. Samozřejmostí je ošetření všech rizik. Zvýšená míra odpovědnosti jednatele společnosti Vám dává výstražný prst, abyste jednali odpovědně v co nejvyšší míře. Proto vždy hledejte poradenství a nabídky na odkoupení Vaší společnosti u renomovaného subjektu poskytujícího tuto službu s nejvyšší mírou odbornosti.

Naše společnost disponuje týmem specialistů na obchodní právo, kteří Vám služby poskytnou vždy přímo na míru. Úspěšně jsme zrealizovali množství případů. Od těch jednoduchých až po ty komplikované. Nedělejte si starosti s vyřizováním a přeneste je raději na nás. Svůj ušetřený čas můžete investovat někde jinde, například i do rozvoje Vašeho dalšího podnikání. Pokud hledáte způsob jak se vyhnout časově a finančně náročnému procesu likvidace společnosti, jste na správné adrese. My už jen zajistíme odkoupení Vaší obchodní společnosti a její následnou revitalizaci, restrukturalizaci či likvidaci. Také díky naší spolupráci s mnoha investory umíme zajistit i prodej vhodnému zájemci z řad našich ověřených klientů. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a prokonzultujeme Vaše představy a co nejideálnější řešení. Nabídněte nám Vaši společnost. Ceny za naše služby Vám sdělíme v průběhu první konzultace, která je samozřejmě zdarma. Jako bonus k převodu společnosti poskytujeme kompletní právní a ekonomický servis.

Jste vlastníkem společnosti, která se stala Vašim břemenem nebo ji více nepotřebujete? Přemýšlíte o jejím prodeji? Je bez jakýchkoliv závazků, registrovaná k DPH a její historie je bezproblémová? Pokud jste na tyto otázky odpověděli kladně, tak nás neváhejte kontaktovat a my Vám obratem zašleme nabídku na její odkoupení.

Odkup společností registrovaných k DPH

Máme eminentní zájem o společnosti splňující následující předpoklady:
společnosti s registrací k DPH,
• s jasnou a bezproblémovou historií,
• disponující se všemi účetními doklady,
• je bez závazků a povinností vůči třetím osobám.

Před samotným převodem společnosti je třeba předložit několik dokumentů:
– potvrzení o bezdlužnosti ze strany finančního úřadu,
– prohlášení o bezdlužnosti ze strany zdravotní pojišťovny a správy sociálního zabezpečení,
– kompletní účetnictví společnosti.

Cenové podmínky se společnost od společnosti liší, protože každý případ je individuální. Proto se neváhejte na nás obrátit. My zanalyzujeme Váš případ a na základě analýzy Vám předložíme konkrétní nabídku.
Co Vám jako prodávajícímu můžeme nabídnout?
V první řadě inzerci Vaší společnosti, zda její přímý nákup za nejlepší cenu naší společností. Zároveň oslovíme potenciálních zájemců z naší interní databáze klientů a investorů.

A nakonec Vám poskytneme kompletní právní a ekonomický servis při prodeji společnosti.